Drukuj

Chełmsko Śląskie - WOŚP

W Chełmsku Śląskim trwa sportowa część 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rozgrywane są turnieje tenisa stołowego i siatkówki. Po południu odbędzie się część artystyczna.

Aktualizacja 21:17

Sztab w Chełmsku Śląskim zebrał 13 661,60 zł.

Aktualizacja 20:41
Podczas części artystycznej wystąpiły m.in. dzieci z grupy Szybkie Kołowrotki. Przedszkolaki z miejscowej  placówki zaprezentowały taniec Mikołajów i Śnieżynek.

Chełmsko Śląskie - WOŚP - fot. użyczona

Aktualizacja 13:46
W Chełmsku Śląskim zakończyły się turnieje sportowe. Turniej siatkówki wygrała drużyna Klubowicze, drugie miejsce zajęła ekipa Z jednej wazy, a trzecie Szkoła.

Turniej tenisa stołowego wygrał Mariusz Zbrzyzny, drugi był Krystian Kwiecień, trzeci Mateusz Bulkiewicz. W turnieju dzieci wygrał Patryk Zając, przed Antoniną Muchą i Mileną Skalik.

Chełmsko Śląskie - WOŚP

Oryginalna informacja
25. finał WOŚP w Chełmsku Śląskim zorganizowany został w szkole. Od godziny 10 trwają rozgrywki sportowe. Do turnieju siatkówki zgłosiło się 7 drużyn, do zawodów w tenisie stołowym 18 osób.

Od godziny 12 w Wiejskim Domu Kultury trwać będzie loteria fantowa i sprzedaż ciast.

Na godzinę 13 zaplanowany jest mecz siatkówki pomiędzy reprezentacjami Ochotniczej Straży Pożarnej i Klubu Sportowego Włókniarz.

O 16 w szkole rozpocznie się część artystyczna finału - WOŚP Chełmsko Śląskie – zapowiedź

Wszystko o WOŚP w powiecie kamiennogórskim i okolicach

Chełmsko Śląskie - WOŚP

#chełmskośląskie #wośp #WOSPwTVN24