aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

dcrW związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi rzekomej likwidacji Oddziału Reumatologicznego w DCR sp. z o.o. oraz listem otwartym skierowanym przez lekarzy reumatologów do Zarządu Spółki, opublikowanym w dniu 06.05.2021 roku na łamach tygodnika „ID Informacje Dolnośląskie”, Zarząd Szpitala informuje:

1. Zarząd Szpitala nie likwiduje Oddział Reumatologii.

wypożyczalnia sprzętu medyczno - rehabilitacyjnego

W Kamiennej Górze przy Fizjoterapia S.C. funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu medyczno - rehabilitacyjnego.

Szczegóły - kliknij tutaj

olga

fot. wp

Liczne zalety porcelany sprawiają, że naczynia z niej wykonane od lat zajmują honorowe miejsce na stołach zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Szczególnie często jest ona spotykana w formie różnorodnych zestawów kawowych. Co czyni wykonane z porcelany filiżanki tak wyjątkowymi oraz na co zwracać uwagę, decydując się na ich zakup?

 

Źródło: pixabay.com

Tornister lub plecak to podstawowe wyposażenie każdego ucznia. Szczególną uwagę zwraca się jednak na jego wybór dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę ze szkołą.

 Źródło: unsplash.com

Wszyscy wiemy, że sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Warto więc podczas aranżacji sypialni skupić się na tym, jak ją urządzić. Meble, dodatki, dekoracje, tekstylia – to wszystko ma znaczenie. Ważne jednak, aby zwrócić uwagę również na oświetlenie. Jakie lampy do sypialni wybrać? Na czym się skupić? Podpowiadamy.  

fot. wp

Mimo widocznego progresu w nauczaniu języka obcego w szkołach publicznych, wciąż dzieci i młodzież nie potrafi się w tych językach porozumieć. Od kilku lat resort edukacji próbuje zmienić ten fakt systemowo i już od 2017 wszystkie przedszkolaki są objęte nauczaniem języków obcych, co w praktyce oznacza że większość dzieci uczy się języka angielskiego. Niestety jak ot najczęściej bywa rozwiązania systemowe nie idą w parze z praktyką. W przedszkolach i szkołach brakuje odpowiednio przygotowanych nauczycieli, którzy zainteresują dzieci nauką języka. Wiadomo bowiem, że dziecko szybko się nudzi jeśli coś go nie zainteresuje, a wówczas rozprasza się i jest tylko obecny ciałem. Trudno jest dziecko przekonać do nauki, ale jest na to sposób by angielski dla dzieci Wrocław zmienić w coś atrakcyjnego dla maluchów.

USŁUGI KOPARKO-ŁADOWRKĄ

fot. lh

Teoretycznie wszystko wygląda prosto. Wchodzisz na stronę producenta szyldów reklamowych. Przeglądasz ofertę. Zamawiasz. Cieszysz się piękną wizytówką swojej firmy, a klienci napływają do Ciebie szeroką strugą.

REKLAMA