aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

pies

Pilnie poszukujemy właściciela, opiekuna psa błąkającego się od kilku dni w miejscowości Pustelnik. Ostatnio był widziany w okolicach budynku mieszkalnego nr 19. Wizualnie zwierzę jest w dobrym stanie. Właściciel, opiekun lub osoby mogące pomóc w ustaleniu właściciela, opiekuna psa są proszone o kontakt z Urzędem Gminy w Marciszowie.
Telefon do kontaktu 75 74 10 208 lub 75 74 10 294 (wew. 30).

pies

Hej, jestem Karmelek i szukam domku.
Mam około 2 lat. Ból, strach, zimno i głód - to była moja codzienność. A przecież jestem grzecznym i spokojnym psiakiem. Radzę sobie w kontaktach z innymi psami, uwielbiam spacerki, ale przede wszystkim jedzonko, którego wcześniej bardzo mi brakowało.
Jestem zaszczepiony, odrobaczony i wykąpany:)

 pies

W Miszkowicach błąka się pies. Może komuś uciekł, ktoś go szuka. Informacje telefon: 516 317 112

kot

W Krzeszowie przy jednej z posesji od kilku dni błąka się bardzo zadbany i lubiący zabawę kot.
Szukamy właściciela (opiekuna) kota, lub osoby, która byłaby zainteresowana adopcją przesympatycznego kociaka. Informacja: Urząd Gminy Kamienna Góra, tel. 75 610 6278.

 pies

W Przedwojowie w rejonie bud. nr 121 od kilku dni błąka się pies. Szukamy właściciela (opiekuna) psa lub osoby, która byłaby zainteresowana adopcją czworonoga. Informacja: Urząd Gminy Kamienna Góra, tel. 75 610 6278.

pies

Zaginął piesek - Chałka w okolicach zalewu, ul. Księcia Bolka - Kamienna Góra. Ma szelki i smycz! Była bardzo przestraszona. Proszę o wszelkie informacje - tel. 505 036 920

pies

Piko, to wesoły, inteligentny pies, który człowieka kocha ponad wszystko. Uwielbia długie spacery, kopanie dziur, czesanie i zabawy w przeciąganie. Szybko uczy się komend. Potrafi wytrzymać 8 godzin sam w domu.

pies

W Kochanowie w rejonie bud. nr 19 od kilku dni błąka się pies (owczarek niemiecki - krótkowłosy, wiek ok. 2-3 lata).
Szukamy właściciela (opiekuna) psa, lub osoby, która byłaby zainteresowana adopcją czworonoga. Informacja: Urząd Gminy Kamienna Góra, tel. 75 610 6278.

kot

Poszukujemy osób chętnych do adopcji kociąt. Obecnie koty przebywają tymczasowo w jednym z domów w Marciszowie, za co bardzo dziękujemy. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w Marciszowie, celem omówienia szczegółów adopcji. Telefon do kontaktu 75 74 10 208; 75 74 10 294 (wew. 30).

 pies

Pilnie poszukujemy właściciela psa, który najprawdopodobniej jest z Chełmska Śląskiego lub okolic. Z otrzymanych informacji wynika, że w dniu 13.10.2021 r., (środa) rano wszedł do autobusu w Chełmsku Śląskim i został wypuszczony z niego przy ul. Traugutta w Kamiennej Górze.

REKLAMA