aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. nadlesnictwo

Nadleśnictwo Kamienna Góra zaprasza na czwartą edycję imprezy "Kto zimuje w Betlejem?". Uczestnicy podejmą próbę odłowu i obrączkowania ptaków zimujących w okolicach Krzeszowa.

 prezenty

Trzeba pomóc Mikołajowi, okazuje się, że podczas wizyty w Lubawce pogubił prezenty. Do zdarzenia doszło w okolicach polany "Pod Florianem". Poszukiwania zaplanowane są na niedzielę (23 stycznia) od godziny 14.

fot. CK Kamienna Góra

Centrum Kultury w Kamiennej Górze opublikowało plan zajęć zaplanowanych na zbliżające się ferie zimowe. Wszystkie propozycje są płatne.

gmina Kamienna GóraW dniu 26 stycznia 2022 r. (środa) o godzinie 10:00 na sali widowiskowej w Centrum Biblioteczno- Kulturalnym w Krzeszowie ul. Kalwaria 1, 58-405 Krzeszów– odbędzie się XXXIX Sesja Rady Gminy Kamienna Góra. Porządek obrad obejmuje:

Lubawka, ferie zimowe

Dom Kultury w Lubawce przedstawił propozycję zajęć na zbliżające się ferie zimowe.

mammo

Na kamiennogórskim rynku 18 stycznia i 16 marca działać będzie mammobus. Badania prowadzić będą medycy z NS ZOZ Diagnostyk s.c. Zapisy na badania pod numerem telefonu: 68 41 41 411 (od 8.00 do 16.00: pn.-pt. ) lub online: https://diagnostyk.pl/, można również podejść bezpośrednio do mammobusu.

Kamienna Góra, ZHP

Hufiec ZHP Kamienna Góra zaprasza na półkolonię Galeria Wielkich Umysłów! Półkolonia zaplanowana jest od 7 do 11 lutego.

fot. wok

Wraz z początkiem nowego roku ekipa Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury przygotowała nową propozycję cyklu warsztatów dla dorosłych. Niedziele Dobrych Wibracji to specjalne spotkania dla tych, którzy szukają odskoczni od obowiązków i gonitwy dnia codziennego. Pierwsze spotkanie już 23 stycznia. WOK zaprasza na warsztaty makramy. Zapisy trwają!

fot. CK Kamienna Góra

Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na uroczystość obchodów dnia Babci i Dziadka 21.01.2022r. o godz. 17.00 do Centrum Kultury w Kamiennej Górze

Lubawka - Dzień Babci i dziadka

W piątek, 21 stycznia 2022 r. w Domu Kultury w Lubawce odbędą się obchody Dnia Babci i Dziadka. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury.

REKLAMA