Kamienna Góra - Spółka MieszkaniowaSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami poszukuje:
Inspektora ds. technicznych

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:
• kontrolowanie zgodnego z przepisami prawa utrzymania stanu technicznego budynków i ich otoczenia,
• reagowanie na bieżąco na zaistniałe usterki i nieprawidłowości budowlane,
• prowadzenie książek obiektów budowlanych,
• prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych,
• prowadzenie z lokatorami korespondencji związanej z zakresem powierzonych spraw,
• merytoryczna obsługa lokatorów budynków komunalnych i Wspólnot Mieszkaniowych,

Wymagania:
• wykształcenie średnie/wyższe techniczne,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• mile widziana znajomość prawa budowlanego,
• biegła znajomość standardowych programów komputerowych (Office, Outlook, itp.),
• odpowiedzialność, uczciwość i rzetelność w działaniu,

Oferujemy:
• stabilność zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
• możliwość rozwijania się zawodowego i zdobywania doświadczenia,
• przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy,

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym drogą elektroniczną na adres

lub drogą pocztową na adres:

Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o.
Ul. Sienkiewicza 3
58-400 Kamienna Góra
Dział Kadr

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Spółka Mieszkaniowa Sp. z o. o. w Kamiennej Górze z siedzibą przy ul. Henryka Sienkiewicza 3, 58-400 Kamienna Góra, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Inspektora ds. technicznych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.