aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

znak

Na ul. Kościuszki w Kamiennej Górze, na wysokości tzw. małego mostu, trwa wymiana znaku drogowego. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

śmieci

Mieszkańcy Kamiennej Góry wskazują kolejne miejsca, w których występuje problem zalegających śmieci. Tym razem zdjęcie wykonane zostało na podwórku między ulicami Piastowską, R. Traugutta i M. Skłodowskiej-Curie.

grzyb

Jeden z internautów pochwalił się dzisiaj swoim leśnym zbiorem. Wizytę w lesie w okolicch Betlejem zakończyl z pełnym koszem grzybów dużych rozmiarów. Znaleziony prawdziwek ma prawie 80 cm obwodu.

Lubawka - niepylak apollo

Pod koniec czerwca o obecności trzech samców niepylaka apollo w rezerwacie Kruczy Kamień informowało Nadleśnictwo Kamienna Góra. Dzisiaj o licznych okazach tego motyla latających w tym miejscu informuje jedna z internautek.

Kamienna Góra - zalew

Zapowiada się słoneczna sobota, miejscem spacerów mieszkańców Kamiennej Góry mógłby być zalew, ale pozostałości po nocnych imprezach do tego nie zachęcają.

Lubawka dk5

Jak informują internauci, na drodze krajowej nr 5 w Lubawce kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w ruchu (godzina 13:15).

Kamienna Góra

Kolejni mieszkańcy Kamiennej Góry skarżą się na góry śmieci leżące przy śmietnikach. Tym razem sprawa dotyczy podwórka między ulicami Kościuszki, Skłodowskiej i Licealną.

Kamienna Góra - ul. Kościuszki

Jak informują internauci, w nocy na osiedlu Zadrna w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki) spalony został kosz na odpady.

Lubawka - Czarnuszka

Jeden z internautów alarmuje o zmieniającej się barwie wody w Czarnuszcze na wysokości ul. Browarnej w Lubawce. Zjawiska powtarza się, z różnym natężeniem, co pewien czas.

Kamienna Góra - ul. Kościuszki

Jak informują internauci, z ulicy Kościuszki w Kamiennej Górze z okolic tzw. małego mostu, znikają pozostałości drewnianego kiosku.

REKLAMA