aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Victoria Czadrów - Orzeł Lubawka

Piłkarze lubawskiego Orła nie byli dzisiaj (środa, 1 maja) w stanie pokonać Victorii Czadrów. Lider klasy A musiał odrabiać straty.Mecz rozegrany został w Czadrowie. W pierwszej połowie to goście częściej posiadali piłkę i próbowali zagrozić bramce rywali. Czadrów przeprowadzał groźne kontry, głównie lewym skrzydłem dzięki szybkiemu M. Matujzie. Już w 2 minucie strzał  Musiała z trudem odbił Korwin. W 6 minucie Adamowicz z rzutu wolnego uderzył nad bramką. W 13 minucie Adamowicz strzelał z dystansu. Bramkarz Victorii odbił piłkę wprost pod nogi Schabińskiego, a ten uderzył obok bramki. W 31 minucie Łatka dośrodkowywał, ale Matujza nie doszedł do piłki.

W drugiej połowie mecz się wyrównał. W 54 minucie Matujza dośrodkował, piłkę do bramki skierował Łatka. Orzeł próbował szybko wyrównać. Już po minucie w kierunku bramki Victorii strzelał Gucwa, ale piłka poszybowała nad bramką. W 65 minucie Adamowicz strzelił głową na bramką rywali. W 67 minucie ten sam zawodnik posłał piłkę nad poprzeczkę po rzucie wolnym. W 68 minucie Bitniak strzelił z dystansu po ziemi, piłka przeleciała tuż przy słupku Orła. W 70 minucie z dystansu strzelał Kulig, tym razem piłkę wybił Kaszuba. W 76 minucie ładnym strzałem z prawego skrzydła Korwina pokonał Gucwa. W 83 minucie Łatka znalazł się w sytuacji sam na sam Kaszubą. Bramką Orła odbił piłkę wprost pod nogi Paździora, a ten posłał piłkę wysoko nad bramką.  Już w doliczonym czasie gry Łatka zaatakował prawym skrzydłem, dośrodkował do Paździora, a ten trafił w boczną siatkę.

Victoria Czadrów : Orzeł Lubawka – 1:1 (0:0)

Skład Victorii: Kamil Korwin, Tomasz Łatka, Łukasz Sochacki, Artur Bitniak (80' Robert Golakiewicz), Artur Skierski, Jacek Szymaniak, Marcin Matujza (75' Patryk Paździor), Damian Tur (89' Krzysztof Kulig), Łukasz Olszak, Mirosław Kiełbasa, Tomasz Fudała (60' Wojciech Czoch).

Skład Orła: Wojciech Kaszuba, Michał Damasiewicz (63' Damian Wesołowski), Piotr Szuster, Kacper Różański, Grzegorz Kuk, Marcin Hadała, Kacper Schabiński, Karol Królak (45' Patryk Gucwa), Tomasz Kiełbasa, Jacek Adamowicz, Krzysztof Musiał.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez