aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. użyczone

W Dusznikach Zdroju odbyły się Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim. Z imprezy z medalami wrócili zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.

Aktualizacja 01.07.2019.

W biegach sztafetowych w kategorii junior młodszy reprezentacja UKN Melafir Czarny Bór z Grzegorzem Dereniem w składzie zajęła drugie miejsce. W juniorkach młodszych sztafeta tego klubu była trzecia. Melafir reprezentowały: Wiktoria Przemyślak, Weronika Przemyślak i Amelia Jęczmieniak. W kategorii młodziczek wygrała ekipa Melafiru z Dominikę Leśniarą w składzie. W kategorii młodzików młodszych MUKN Pod Stróżą zajął drugie miejsce. Szatafeta walczyła w składzie: Dawid Filip, Jakub Potoniec i Bartłomiej Piotrowski. W grupie młodziczek młodszych ekipa Pod Stróżą była trzecie (Aleksandra Szajnowska, Weronika Dyczkowska, Oliwia Arendarczyk).

Wyniki za stroną Polskiego Żwiązku Biathlonu

Oryginalna informacja 

Bieg indywidualny
W kategorii junior młodszy Grzegorz Dereń zajął 8 miejsce. W juniorkach młodszych Amelia Jęczmieniak była 9, Weronika Leśniara 15, Weronika Przemyślak 16, Wiktoria Przemyślak 18. W grupie młodziczek Dominika Leśniara była 4, Kornelia Arendarczyk 6. Rywalizację w grupie młodzików wygrał Jakub Potoniec. Dawid Filip był 16, Bartłomiej Piotrowski 20. W grupie młodziczek młodszych Oliwia Arendarczyk była 2, Aleksandra Szajnowska 8, Majka Germata 16.

Sprinty
W kategorii junior młodszy Grzegorz Dereń był trzeci. W kategorii juniorek młodszych Weronika Przemyślak był 9, Amelia Jęczieniak 11, Wiktoria Przemyślak 12, Weronika Leśniara 19. W grupie młodziczek Dominika Leśniara zajęła 3 miejsce, Kornelia Arendarczyk 13. Wśród młodzików młodszych Jakub Potoniec był 6, Dawid Filip 7, Bartłomiej Piotrowski 17, W rywalizacji młodziczek młodszych Oliwia Arendarczyk zajęła 2 miejsce, Weronika Dyczkowska była 13, Aleksandra Szajnowska 16, Milena Liber 29, Majka Germata 55.

Zawodni reprezentowali UKN Melafir Czarny Bór oraz MUKN Pod Stróżą ZSP Lubawka.

Wyniki za bgtimesport.pl, fot. użyczone

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez