aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
KS Relax Kamienna Góra

Wczoraj (sobota, 29 czerwca) KS Relax Kamienna Góra wystawił dwie drużyny rywalizujące w zawodach w Kielcach i Strzegomiu.

 

Pierwsza drużyna z trenerem Sebastianem Sobczykiem rywalizowała w Kielcach w Pucharze Polski w trójboju siłowym i w wyciskaniu sztangi na ławce. Sylwia Rembiasz zdobyła złoto i srebro w weterankach grupy pierwszej z wynikiem 75kg w wyciskaniu sztangi na ławce. Bartek Tokarski zdobył srebrny medal w open juniorów do lat 23 w wyciskaniu sztangi z wynikiem 195kg. Piotr Beresiński zdobył brązowy medal w wyciskaniu sztangi na ławce w seniorach w kategorii do 83kg wynikiem 210kg. Alicja Ilczuk wywalczyła złoty medal w trójboju siłowym w kategorii +84kg z nowym rekordem życiowym 402.5kg. Wszyscy zawodnicy kamiennogórskiego klubu zdobyli medale, dla trenera był to debiut w tak ważnej imprezie.

KS Relax Kamienna Góra

Druga drużyna Relaxu z trenerem Iwo Sobczykiem rywalizowała w drużynowych zawodach w Strzegomiu w wyciskaniu sztangi na ławce. W imprezie wystartowało pięć drużyn. Relax wywalczył srebrny medal. Skład drużyny: Alina Gurtowska 50kg, Karolina Całko 35kg, Grzegorz Salawa 95kg, Majka Ariel 125kg, Paweł Rembiasz 150kg, Adrian Alot 160kg.

- Jako trener jestem zadowolony ze startów obu drużyn. - mówi Iwo Sobczyk.

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez