aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Streetball

W sobotę (8 czerwca).na Orliku przy ulicy Lubawskiej został zorganizowany trzynasty rok z rzędu przez Animatora Orlika Łukasza Przysło Turniej Streetball'a o Puchar Burmistrza Miasta Kamiennej Góry.

 

Początkowo Turniej został odwołany i przeniesiony na godzinę 15 z przyczyn technicznych - tartan po deszczu nie nadawał się do gry, ponieważ był on bardzo śliski.

Zgłosiło się 5 drużyn, które grały systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 10 minut lub do 21 pkt. Każdy rzut celny liczony był za 1 lub 2 pkt.

Wygrała drużyna SMP w składzie: Mateusz Juszczyk, Krzysztof Barcikowski, Paweł Wincek. Drugie miejsce zajęła drużyna NAPIĘTY PIERŚCIEŃ (Kacper Pasiut, Piotr Samek, Kuba Zimowicz), trzecie CHŁOPCY Z ŁAWECZKI (Włodzimierz Zasada, Jacek Turkowski, Damian Uznański), czwarte CZADROOW BLOCKERS (Filip Fryzowicz, Marek Trzepak, Tobiasz Fryzowicz, Marcel Mikulski), piąte II. IKSY (Paweł Mataczynski, Michał Salata, Daniel Piskorski).

Sponsorem pucharów, medali, słodzyczy, wód mineralnych, soczków, kiełbaski oraz cały sprzęt do grilla był burmistrz Miasta Kamiennej Góry

 

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA