aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Victoria Czadrów podejmowała dzisiaj (niedziela, 5 maja) Włókniarza Chełmsko. Po tym spotkaniu goście zostali liderami klasy A. Mogą stracić pozycję jeśli Orzeł wygra po południu z Nysą Wolbromek.

aktualizacja

 

Już w pierwszej połowie piłkarze z Chełmska wyszli na prowadzenie. Zdobyli jedną bramkę. W drugiej połowie zdobyli jeszcze dwie bramki. Gole zdobywali: Golasiński i Nowak (2). Na koncie gospodarzy pojawiło się jedno celne trafienie. W podbramkowym zamieszaniu piłkarze z Chełmska sami trafili do swojej bramki.

Victoria Czadrów : Włókniarz Chełmsko Śląskie - 1:3 (0:1)

Aktualizacja:

Coraz lepiej grająca Vitoria Czadrów w środę (1 maja) zremisowała na własnym boisku z liderem A klasy, Orłem Lubawką. Dzisiaj (5 maja, niedziela) do Czadrowa dojechał vice-lider KS Włókniarz Chełmsko Śląskie. Tym razem Victoria przegrała.

Już w ósmej minucie żółtą kartkę otrzymał bramkarz Victorii Kamil Korwin, który wybiegł przed pole karne i dostał piłkę na ręce. Goście domagali się czerwonego kartonika. Sędzia jednak uznał, że mogło być to nabicie. Akcja zaczęła się jednak wcześniej, kiedy źle wybił z autu Artur Bitniak i chełmszczanie rozpoczęli kontrę. 

W 23 minucie Michał Golasiński z rzutu wolnego podkręcił piłkę, która z początku leciała na środek pola karnego, aby skończyć w siatce. Korwin jeszcze próbował złapać futbolówkę. Nie udało mu się to. 

W 35 minucie sama na sam z bramkarzem Chełmska znalazł się Marcin Matujza. Zawodnik Victorii ostatecznie puścił piłkę daleko w bok po ziemi. 

W drugiej połowie przycisnął Włókniarz. Już w 56 minucie z bliska wynik podwyższył Grzegorz Nowak. 

Kibice na kolejną bramkę musieli czekać zaledwie 8 minut. W zamieszaniu w polu karnym piłka wpadła do bramki Chełmska. 

Chełmsko odpowiedział dopiero w 77 minucie. Kolejny raz Nowak po samotnej walce z obrońcami pokonał Korwina. 

Victoria Czadrów : KS Włókniarz Chełmsko Śląskie 1:3 (0:1)

Skład Vitoria Czadrów: K. Korwin, Ł. Sochacki (77’ R. Golakiewicz), A. Bitniak, A. Skierski (57’ G. Koszkul), J. Szymaniak, M, Matujza (75’ P. Paździur), T. Łatka, M. Kiełbasa, R. Paździor (59’ T. Fudała),  Ł. Olszak (87’ G. Macal), W. Czoch (80’ K. Kulig)

Skład Włókniarz Chełmsko Śląskie: Ł. Falkowski  (85’ T. Dudczak), P. Pączkowski, K. Fedorczuk, D. Gryzło (59’ K. Gryzło), M. Golasiński, G. Nowak, P. Lewandowski (62’ M. Aulich), K. Niepielski, E. Stawarz (42’ B. Burnatowski), M. Nowak, O. Zabiecki.

 zobacz zdjęcia - kliknij

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez