aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Olimpia Kamienna GóraAż pięć bramek zdobyli piłkarze Włókniarza Mirsk w Kamiennej Górze. Olimpia grająca z jednym rezerwowym, Damianem Powiertowskim, nie stworzyła wielu groźnych sytuacji. 

 

Zdjęcia z meczu - kliknij

Pierwsza połowa nie zapowiadała porażki gospodarzy. Oba zespoły grały podobnie. Damian Misan cały czas miał przy sobie pilnujących go dwóch zawodników Mirska. Po jednym z dośrodkowań Misana piłkę na nogę przyjął w polu karnym Bogdan Buda. Doświadczony zawodnik ma potężne kopnięcie. Tym razem jednak uderzył za słabo i golkiper Włókniarza nie miał problemu z obronieniem strzału.

W 23 minucie Cisowski po zamieszaniu w polu karnym wyciągał już piłkę z siatki, ale sędziowie dopatrzyli się  spalonego. Niestety Mirsk złapał rytm i zaczął atakować. W 34 minucie obrońcy Olimpii zaspali, aż pięciu zawodników Włókniarza atakowało bramkę. Pierwszy strzał z daleko wypiąstkował Krzysztof Cisowski. Piłka leciała tuż przy Piotrze Chlabicz, który z półobrotu pokonał golkipera z Kamiennej Góry. W smutnych nastrojach zawodnicy Olimpii zeszli z boiska na przerwę. 

Druga połowa zaczęła się tragicznie dla kamiennogórzan. Mirsk mocno przycisnął i już w 46 minucie piłka znalazła się w polu karnym, bramkarz na piątym metrze rzucił się na piłkę. Sędzia uznał, że był to atak na nogi rywala i podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Bartosz Morzecki, który bez wysiłku pokonał Cisowskiego.

Minutę później Adam Kowalski dostał piłkę na główkę i przelobował bramkarza Olimpii. Kilkukrotnie na bramkę Mirska strzelał Misan i Konrad Domin, jednak piłka jak zaczarowana nie lądowała w bramce. 

Trener Mirska na boisko wpuścił rezerwowych. W tym zdobywcę kolejnej bramki Wojciecha Jasińskiego, który mocno uderzył z daleka piłkę w stronę bramki. Cisowski próbował złapac piłkę, ta jednak mu się wyślizgnęła i wpadła do bramki. 

W samej końcówce (86 minuta) Łukasz Krawczyk, rezerwowy, który dopiero co wszedł dośrodkował do Jasińskiego, który kolejny raz pokonał Cisowskiego.

Olimpia Kamienna Góra : Włókniarz Mirsk 0:5 (0:1) 

Skład Olimpia Kamienna Góra: K. Cisowski, Ł. Topolski, D. Wojciechowski, P. Dłużniewski, D. Procyk, W. Sabat, K. Domin, P. Powiertowski, W. Błażyński, D. Misan, B. Buda. Rezerwowy (D. Powiertowski)

Skład Włókniarz Mirsk: R. Fościak, A. Dołęga (75’ P. Grygiel), Ł. Niemienionek, A. Kowalski, P. Juźwik (75’ M. Szurniej), Ł. Bursacki (77’ J. Niemienionek), P. Chlabicz, B. Faściszewski (81’ Ł. Krawczyk), B. Morzecki, A. Badura (60’ P. Niemienionek), D. Grygiel (60’ W. Jasiński). 

Zdjęcia z meczu - kliknij

Zobacz wyniki spotkań 23 kolejki oraz tabelę

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez