aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

siatkarki z Kamiennej Góry

Wczoraj (piątek, 3 maja) drużyna siatkarskich kadetek z Kamiennej Góry uczestniczyła w Siatkarskiej Majówce zorganizowanej w Jeleniej Górze.Dziewczęta reprezentowały w tym sezonie Kus-Kus Kamienna Góra. Klub zawiesił działalność i sekcje zakończyły funkcjonowanie. Kadetki trenują jednak nadal, koszty wynajęcia sali na treningi i wyjazdów na zawody pokrywają rodzice. Drużyna szczególnie dziękuje p. Jaszczur.

W turnieju w Jeleniej Górze zagrało sześć zespołów: IKS Jelenia Góra, TOP Bolesławiec, MKS Rokita Brzeg Dolny, MKS Olimpia Jawor, MKS Chełmiec Wałbrzych i kamiennogórzanki. Zawodniczki z Kamiennej Góry awansowały do finału, w którym stoczyły trzysetowy pojedynek z drużyną z Wałbrzycha. Chełmiec wygrał dopiero w tie-breaku. W małym finale o trzecie miejsce walczyły drużyny z Brzegu Dolnego i Jeleniej Góry. Gospodarze przegrali 0:2. O piąte miejsce grały ekipy TOP Bolesławiec i MKS Olimpia Jawor. 2:0 wygrała drużyna z Bolesławca.

Skład zespołu; K. Bocheńska, K. Jaszczur, A. Maziakowska, M. Antoniewska, N. Boroń, P. Trzepak, M. Migacz. Trener; P. Lema.

Sytuacja w klubie oznacza wielką niewiadomą dla siatkarek przed zbliżającym się sezonem siatkówki plażowej. W zeszłym roku kamiennogórzanki, jeszcze jako młodziczki, zajęły siódme miejsce na Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Strzelinie.

siatkarki z Kamiennej Góry

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez