aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Orzeł LubawkaDzisiaj (czwartek, 2 maja) na stadionie w Lubawce juniorzy Orła rozegrali kolejny mecz, tym razem przeciwnikiem młodych piłkarzy była Olsza Olszyna Lubańska.Pierwsza połowa bezdyskusyjnie należała do lubawskich Orłów. Brakowało im jednak skuteczności. Sytuacji sam na sam nie wykorzystał Kucharski. Groźny strzał Mateusza Jaszczura minął minimalnie słupek bramki gości. Jednak w 22 minucie długie zagranie od Krystiana Adamowicza głową przedłużył Sebastian Sondej dogrywają idealnie do Kucharskiego, który tym razem się już nie pomylił. Orzeł nadal miał przewagę jednak dobrze bronił bramkarz gości lub akcje kończyły się w okolicach 16 metra.

W drugiej połowie gra się wyrównała. Ciężkie warunki dały się we znaki gospodarzom, którzy coraz częściej dopuszczali rywali pod swoją bramkę. W jednej z sytuacji kunszt pokazał bramkarz Daniel Adamowicz, który sparował mocne uderzenie na rzut rożny. Orzeł pozostałą część meczu grał z kontry i po jednej z nich Kucharski ponownie nie strzelił w sytuacji sam na sam, a strzał z rzutu wolnego Krystiana Adamowicza bramkarz gości czubkami palców przeniósł nad poprzeczką. Pozostałe akcje Orła były przerywane przez gości lub na posterunku był bramkarz. Wynik meczu nie uległ już zmianie.

Orzeł w czterech spotkaniach zdobył 10 punktów i wyprzedził już dzisiejszego rywala, do którego tracił po rundzie jesiennej 4 punkty oraz zbliżył się znacząco do kolejnych drużyn.

Skład Orła: Adamowicz Daniel, Adamowicz Krystian, Gucwa Eryk, Danełko Mateusz, Jaszczur Mateusz, Sondej Sebastian, Burek Damian, Meuszyński Michał, Kucharski Krzysztof, Jaszczur Patryk, Walczak Arek, Tama Krystian, Rybka Kamil, Karolewski Mariusz

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez