aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Przedostatnia drużyna w jeleniogórskiej A klasie – Kwarc Eko Nowak Pisarzowice (9 punktów) rozegrała na wyjeździe zaległa kolejkę. Mecze odbył się w Krzeszowie. Pagaz przed kolejką zajmował piąte miejsce (28 punktów). Poprzednie spotkanie obu drużyn skończyło się wygraną Pagazu 1:5.Również mecz rewanżowy nie wyszedł podopiecznym Furmanka. Pagaz pewnie powtórzył poprzedni wynik strzelając już w pierwszej połowie cztery bramki. W drużynie z Pisarzowic w pierwszej jedenastce wyszło, aż pięciu młodzieżowców.
Pierwsza połowa pokazała wyższość Pagazu. Kilka okazji do strzelania bramki miał Michał Zarzecki, ale nie trafiał w bramkę. Kamil Koszkul miał problem z opanowaniem piłki w polu karnym po podaniach od kolegów. Dopiero zamieszanie po dośrodkowaniu od Zarzeckiego w polu karnym, padła bramka. Tuż przy bramce znaleźli się Gilbert Uznański i Koszkul. W zamieszaniu trudno było ocenić  kto wbił ostatecznie piłkę do siatki.

Na druga bramkę kibice musieli poczekać 25 minut. Piłkę do bramki skutecznie skierował Zarzecki. Dwie minuty później piłkę z siatki kolejny raz wyciągał Dominik Kurylas. Tym razem strzelił Koszkul po ziemi. Ten sam zawodnik w ostatniej minucie pierwszej połowy kiwnął obrońców w polu karnym i samotnie skończył akcję zakładając bramkarzowi „siatkę”.
W drugiej połowie zaatakowały Pisarzowice. Po kilku nieudanych akcjach, Obrońcy Pagazu się zagapili. Sam na sam z Papierzem znalazł się Karol Sobieski.
W 79 minucie na ławkę zszedł kontuzjowany bramkarz Pisarzowic. Kurylas ucierpiał po jedne z akcji Pagazu. Nie rozgrzany rezerwowy, Jakub Ogrodowczyk po chwili musiał skapitulować po mocnym uderzeniu Daniela Wąchaly.
Pagaz Krzeszów : Kwarc Eko Nowak Pisarzowice 5:1 (4:0)
Skład Pagaz Krzeszów: R. Papierz, D. Bocheński, Ł. Kraszewski, P. Śliwak, J. Stefański (79’ K. Uznański), A. Kulpa, P. Kulpa. M. Zarzecki (69’ Ł. Zięcina), G. Uznański (56’ K. Rosłan), D. Wąchała, K. Koszul (83’ m. Bodziony)
Skład Kwarc Eko Nowak Pisarzowice: D. Kurylas (79’ J. Ogrodowczyk), P. Drabik, P. Zbożeń, B. Kosior (69’ S. Piątkowski), D. Hadała, K. Hadała, K. Sobieski, T. Łepski (54’ J. Gwóźdź), Z. Fronczek, K. Duda, K. Leśniak.

 kliknij aby zobaczyć zdjęcia

 

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez