aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Olimpia Kamienna Góra

Olimpia po ostatniej porażce w lidze znalazła się na 13 miejscu z 22 punktami. Dzisiejszy (środa, 1 maja) rywal, Bazalt Sulików przed spotkaniem miał tylko pięć punktów mniej.Olimpia Kamienna Góra do zaległej kolejki przystąpiła w osłabionym składzie. M. Masiel z powodu kontuzji nie wybiegnie na boisko przez najbliższe tygodnie. R. Duda w ostatnim meczu otrzymał kolejną żółtą kartkę i musiał w tym meczu pauzować. Na meczu nie pojawił się też Misan.
Mecz rozpoczął się przebojowo. Już w pierwszych 6 minutach padły dwie bramki. W piątej minucie golkipera Sulikowa pokonał Konrad Domin. Minutę później piłkę z siatki wyciągał Damian Powiertowski. W 11 minucie bramkę zdobył Łukasz Bieńkowski.

W meczu brakowało obrony, a od 20 minuty z kontuzją zmagał się Jarosław Grzesiak. W 28 minucie został zmieniony przez Seweryna Porębę. Od tego momentu również w ataku brakowało zawodników.
Na koniec pierwszej połowy, w kontrowersyjnej sytuacji, Sulików zdobył wyrównującą bramkę. Powiertowski już trzymał piłką przy ziemi, jednak zawodnik gości wybił mu ją z rąk, wbijając w bramkę. Mimo protestów sędzia uznał bramkę.
W drugiej połowie sędzia karał co chwila gości żółtymi kartonikami. Mecz stal się mało ciekawy. Dochodziło do kłótni z sędziami. Dopiero po kilku zmianach zawodników w 65 minucie Sulików skutecznie zaatakował i zdobył ostatnią bramkę w spotkaniu.
Olimpia Kamienna Góra : Bazalt Sulików 2:3 (2:2)

Skład Olimpia Kamienna Góra: D. Powiertowski, P. Smoczyk, Ł. Topolski, P. Wojciechowski, Ł. Bieńkowski, D. Procyk, K Domin, W. Sabat, W. Błażyński, P. Powiertowski, J. Grzesiak.

Dodaj komentarz

Pamiętaj aby przestrzegać Regulaminu dodawania komentarzy

Kod antyspamowy
Odswiez