aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kolejka 25 - 25-26 maja

Kolejka 23 - 25-26 maja

Kolejka 19 - 25-26 maja

Orzeł Lubawka : Victoria Świebodzice

Piłkarze Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (niedziela, 26 maja) Victorię Świebodzice. Sporo pracy miał bramkarz gospodarzy Grzegorz Gruszka.

Klubowe Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Gruntowym (Feeder)

W Szczecinie zakończyły się Klubowe Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Gruntowym (Feeder). W wędkarskich zmaganiach uczestniczyła drużyna złożona z wędkarzy z powiatu kamiennogórskiego.

Kolejka 25 - 25-26 maja

Chełmsko Śląskie - turniej piłki nożnej

Dzisiaj (sobota, 25 maja) w Chełmsku Śląskim odbył się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kamiennogórskiego. Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.

Olimpia Kamienna Góra : Cosmos Radzimów

Dwa różne połowy spotkania obejrzeli kibice podczas dzisiejszego (sobota, 25 maja) meczu klasy okręgowej Olimpia Kamienna Góra : Cosmos Radzimów. Zmieniła się nie tylko gra drużyn, ale również warunki atmosferyczne.

MOS Kamienna Góra

Dzisiaj (wtorek, 21 maja) na stadionie przy ul Słowackiego w Kamiennej Górze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Lekkoatletyczne powiatu kamiennogórskiego chłopców.

Kamienna Góra - Szkoła Podstawowa nr 1

Wczoraj (poniedziałek, 20 maja) w Świdnicy odbył się finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórkach siatkarskich. Zagrała m.in. drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.