aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Krzeszów - disco polo show

W Centrum Biblioteczno-Kulturalnym w Krzeszowie wystąpił dzisiaj (sobota, 22 lutego) Pablo. Zaprezentował się w programie Karnawałowe disco polo show.

Kamienna Góra - koncert

Dzisiaj (piątek, 21 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza odbył się kolejny koncert. Tym razem prezentowali się lokalni wykonawcy.

fot. A. Kędzia

Dzisiaj (poniedziałek, 17 lutego) w Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze odbyła się kolejna impreza zaplanowana przez pracowników Muzeum i Centrum Kultury na tegoroczne ferie.

fot. A. Kędzia

Dzisiaj (niedziela, 16 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił Teatr Herbi.

fot. MOK Kowary

Zespół Złote Nutki z Przedwojowa zaprezentował się w Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach podczas Noworocznego Spotkania Kolędowo-Biesiadnego.

fot. A.Kędzia

Wczoraj (piątek, 14 lutego) w walentynkowy wieczór, w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza zabrzmiały utwory Cohena.

CK Czarny Bór

Wycieczki, wyjazdy do kina, warsztaty kulinarne oraz zabawy z animatorkami z Karolandii to tylko niektóre z atrakcji czekających na najmłodszych mieszkańców gminy Czarny Bór podczas tegorocznych ferii zimowych. Pierwszy tydzień ferii trwa w najlepsze, pogoda bywa kapryśna więc chętnych by skorzystać z zajęć organizowanych przez czarnoborskie Centrum Kultury nie brakuje.

Europejska Perła Baroku

Tradycyjnie z okazji Walentynek w dniach od piątku (14 lutego) do niedzieli (16 lutego) zakochani będą mogli odwiedzić Pocysterskie Opactwo w Krzeszowie i znajdujące się tam relikwie Świętego Walentego.

fot. A. Kędzia

Koncert grupy Tara Gayan rozpoczął zimowe ferie w Kamiennej Górze.

Lubawka - Pegazik

Dzisiaj (piątek, 7 lutego) w Domu Kultury w Lubawce odbyły się miejsko-gminne eliminacje XXV Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

REKLAMA