aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. policja Kamienna Góra

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji kamiennogórskiej Policji w dn. 22 czerwca br. zatrzymali w jednym z parków na terenie miasta mieszkańca Kamiennej Góry, który na ich widok wyrzucił pod ławkę woreczek strunowy z zawartością metamfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

 

W dniu 22 czerwca br. kamiennogórscy policjanci podczas patrolu miasta zauważyli w parku przy ul. Skłodowskiej kilkuosobową grupę młodych mężczyzn, wobec których mieli przypuszczenie, że spożywają alkohol.

W trakcie podjętej interwencji, szybko się okazało, że jeden z nich nerwowo wyrzucił coś z kieszeni pod ławkę. Był to woreczek strunowy z zawartością prawie pięciu porcji handlowych metamfetaminy. 33 – letni mieszkaniec Kamiennej Góry był znany funkcjonariuszom, ponieważ w przeszłości był już kilkukrotnie karany za posiadanie środków odurzających.

Mężczyzna przyznał, że narkotyki są jego własnością. W związku z tym został zatrzymany do wyjaśnienia i trafił do policyjnego aresztu. Kryminalni postawili mu zarzut posiadania środków odurzających, do czego się przyznał.

Teraz o jego karze zadecyduje sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Paulina Basta
Oficer Prasowy
KPP Kamienna Góra

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA