aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

policja Kamienna Góra

Kamiennogórscy kryminalni zatrzymali podejrzewanego o kradzież karty bankomatowej oraz kradzież przy jej pomocy pieniędzy z konta. 36-latek usłyszał łącznie 11 zarzutów kradzieży i usiłowania kradzieży pieniędzy z konta bankowego na szkodę mieszkanki Kamiennej Góry.

 

W poniedziałek (2 marca br.) funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zatrzymali 36- letniego mieszkańca Kamiennej Góry, który pod koniec lutego 2020 roku miał dokonać kradzieży karty bankomatowej z mieszkania swojej znajomej. Następnie przy jej użyciu miał siedmiokrotnie dokonać wypłaty środków finansowych z konta na łączną kwotę 5500 złotych. Dodatkowo mężczyzna podejrzewany był o czterokrotne usiłowanie wypłacenia pieniędzy z konta za pomocą skradzionej karty.

W trakcie wykonywania czynności kryminalni przypisali mężczyźnie również dokonanie kradzieży z włamaniem do altanki na terenie ogródków działkowych Różanka w Kamiennej Górze, skąd miał dokonać zaboru elektronarzędzi o wartości 950 złotych. Szeroko zgromadzony materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 36-latkowi, łącznie 13 zarzutów: kradzieży karty bankomatowej, siedmiokrotnej kradzieży pieniędzy oraz czterokrotnego usiłowania kradzieży pieniędzy z konta. Za samą kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Nie masz prawa dodawać tutaj komentarzy

REKLAMA