aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Kamienna Góra - pokaz iluzjonistyczny

Ostatnią propozycją Centrum Kultury na tegoroczne ferie zimowe był pokaz iluzjonistyczny, który odbył się dzisiaj (niedziela, 23 lutego) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza.

policja Kamienna Góra

Funkcjonariusze kamiennogórskiej Komendy Policji zatrzymali 25-letniego mieszkańca Kamiennej Góry, który kierował samochodem będąc pod wpływem substancji odurzających.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 15:00 dzisiaj (niedziela, 23 lutego) do 4:00 jutro (poniedziałek, 24 lutego).

zaginionyKamiennogórska policja poszukuje 52-letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Prosi o kontakt osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę o miejscu pobytu zaginionego.

Aktualizacja 13:03

Bukówka - szkolenie OSP

Dzisiaj (sobota, 22 lutego) strażacy z pięciu jednostek OSP z terenu gminy Kamienna Góra uczestniczyli w szkoleniu prowadzonym na Bukówce.

fot. WDK Chełmsko Śląskie

Bal karnawałowy był ostatnią propozycją Wiejskiego Domu Kultury w Chełmsku Śląskim na tegoroczne ferie zimowe.

Krzeszów - snowtubing

Na zakończenie ferii zimowych Centrum Biblioteczno-Kulturalne gminy Kamienna Góra zaprosiło dzieci do kina oraz na snowtubing.

zusW kwietniu klienci ZUS dostaną list informujący o zwaloryzowanej wysokości emerytury lub renty oraz o wypłacie tzw. „trzynastki”. Obie informacje zostaną wysłane w jednym liście dzięki temu ZUS oszczędzi ponad 9 mln zł.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 3:00 do 10:00 21 lutego.

fot. KPN

Jak informuje Karkonoski Park Narodowy, IMGW usunął zagrożenie związane z uszkodzeniem poszycia górnego spotka przez wichurę. Co za tym idzie szlaki na szczyt Śnieżki zostały otwarte.

REKLAMA