aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego
Olszyny - ford focus

Dzisiaj (czwartek, 14 listopada) po godzinie 21 w Olszynach zatrzymany został nietrzeźwy kierowca, który wcześniej doprowadził do zderzenia z innym pojazdem.

Chełmsko Śląskie - warsztaty

Dzisiaj (czwartek, 14 listopada) w Wiejskim Domu Kultury w Chełmsku Śląskim odbyły się drugie warsztaty rękodzielnicze. Uczestnicy kontynuowali przygotowywania ozdób.

Kamienna Góra, ul. Polna - fot. użyczone

Po północy (13/14 listopada) strażacy wezwani zostali do pożaru mieszkania na pierwszym piętrze w wielorodzinnym budynku przy ul. Polnej w Kamiennej Górze.

fot. PP1 Kamienna Góra

We wtorek (12 listopada) w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Kamiennej Górze odbył się XVI Przedszkolny Przegląd Poezji.

Kamienna Góra - Janusz Chodasewicz, Rafał Święcki

Stanowisko ds. Rozwoju Miasta w kamiennogórskim ratusza jest wolne. W urzędzie jest za to rzecznik prasowy.

fot. KPN

Karkonoski Park Narodowy poinformował o zamknięciu czerwonego szlaku przez Kocioł Łomniczki (Kocioł pod Śnieżką) od nieczynnego schroniska "Nad Łomniczką" do "Domu Śląskiego".

policja Kamienna Góra

Policjanci podsumowali działania prowadzone podczas kolejnego długiego weekendu, czyli od piątku (8 listopada) do poniedziałku (11 listopada).

Znane są już wyniki głosowania nad projektami zgłoszonymi do budżetu obywatelskiego Kamiennej Góry na rok 2020.

fot. SP 2 Kamienna Góra

W piątek (8 listopada) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się uroczysty apel z okazji zbliżającego się święta odzyskania przez Polskę niepodległości.

Lubawka - pożar

Dzisiaj (niedziela, 10 listopada) przed godziną 19 strażacy wezwani zostali do pożaru na byłym dworcu kolejowym w Lubawce.