aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Dzisiaj (poniedziałek, 15 lipca) otwarte zostały oferty złożone w przetargu na odśnieżanie dróg na terenie miasta i gminy Lubawka. Teren podzielony został na cztery części. Każdą zainteresowany jest tylko jeden wykonawca.

Kamienna Góra - policja

Dwaj policjanci najprawdopodobniej uratowali życie 47-letniego mieszkańca gminy Kamienna Góra.

Krzeszów - kalwaria

Znani są już sprawcy niedawnego zniszczenia kapliczek na terenie Kalwarii Krzeszowskiej. Okazali się nimi dwaj nieletni mieszkańcy gminy Kamienna Góra.

Przedwojów

Dzisiaj (poniedziałek, 15 lipca) w świetlicy w Przedwojowie odbyło się spotkanie dotyczące sytuacji w rolnictwie. Organizatorem było Karkonoskie Stowarzyszenie Hodowców Bydła w Kamiennej Górze oraz Dolnośląska Izba Rolnicza. W spotkaniu uczestniczyli rolnicy i samorządowcy.

spZmarł Jerzy Sarnecki znany miłośnik historii, regionalista, autor wielu publikacji i książek na temat przeszłości Kamiennej Góry i okolic.

Kamienna Góra -  EKO KAMDŻORDŻIA

W dniu 13 lipca 2019 r. odbyło się podsumowanie projektu Eko Kamdżordżia czysto i zielono w ramach programu „Dolnośląskie Małe Granty” dofinansowanego z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

policja Kamienna Góra

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze apelują do mieszkańców, by starali się właściwie zabezpieczyć swoje mienie przed złodziejami. Mamy okres wakacyjny, urlopowy, więc powinniśmy zrobić wszystko, żeby ograniczyć do minimum włamania do domów czy kradzieże naszego mienia z mieszkań. Zachowajmy 100 % ostrożności.

Sokołowsko - fot. In Situ

Kinoteatr Zdrowie (ul. Główna 36) w Sokołowsku zaprasza na weekend z kinem włoskim

W najbliższą sobotę (20 lipca) w Janiszowie odbędzie się Festyn Rodzinny. Do wspólnej zabawy zapraszają sołtys i rada sołecka.

W połowie sierpnia ruszają rozgrywki piłki nożnej z udziałem drużyn z powiatu kamiennogórskiego.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 11:00 do 20:00 14 lipca.

Chełmsko Śląskie - warsztaty zdobienia szkła

Dzisiaj (sobota, 13 lipca) w Chełmsku Śląskim odbyły się warsztaty zdobienia szkła. Na zajęcia zaprosiło stowarzyszenie Doliny Zadrny, które użytkuje jeden z Domków Tkaczy w Chełmsku Śląskim.

Lubawka - Święto miasta

Skromną paradą z parku Watra na rynek rozpoczął się drugi dzień tegorocznego Święta Lubawki. Dzisiaj (sobota, 13 lipca) gwiazdą będzie Łukasz Zagrobelny.

Aktualizacja 20:15

Znane są już pary pierwszej rundy Pucharu Polski w okręgu jeleniogórskim. Mecze rozegrane zostaną 21 sierpnia. Początek o godzinie 17:00.

IMGW-PIB wydał ostrzeżenie meteorologiczne dla powiatu kamiennogórskiego na okres od godziny 9:30 do godziny 21:00 13 lipca.

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku