aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. policja Kamienna Góra

Dwa dni temu funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze, w wyniku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, a następnie zatrzymali 29 – letniego sprawcę rozboju na 26 - letnim mieszkańcu Kamiennej Góry.

fot. policja Kamienna Góra

Uwaga na SMS-y o treści: "Twoja paczka została zatrzymana przez służby celne". Wiadomości zawierają link, którego kliknięcie powoduje pobranie złośliwej aplikacji na telefon. Oszuści w ten sposób chcą ukraść pieniądze z Twojego konta bankowego.

fot. policja

W dniu dzisiejszym tuż po godzinie 09:00 na drodze z Janowic Wielkich do Marciszowa doszło do zdarzenia drogowego, w którym na szczęście, oprócz strat materialnych i sporych uszkodzeń pojazdu, nic więcej się nie stało.

Szarocin

Jak informuje jeden z internautów, dzisiaj (piątek, 16 kwietnia) rano do przydrożnego rowu wpadła pługo-piaskarka.

Czarnów

Mieszkańcy Czarnowa przyzwyczaili się do długich i śnieżnych zim. W tym sezonie narzekają jednak na sposób odśnieżania gminnej drogi.

fot. policja Kamienna Góra

Kilka dni temu funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 25 – letniego mieszkańca miasta, który po uprzednim zniszczeniu drzwi wejściowych do mieszkania byłej partnerki, przedostał się do środka i wszczął awanturę. Mężczyzna tym samym złamał obowiązujący zakaz kontaktowania i zbliżania się do niej.

Kamienna Góra - ul. Słowackiego

Zima nie chce opuścić powiatu kamiennogórskiego, widać już jakie zniszczenia na drogach spowodowała. Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia dziur jakie powstały na jednej z kamiennogórskich ulic.

fot. UMWD

Ponad 19 mln zł samorząd województwa dolnośląskiego przeznaczy na blisko 100 dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Pieniądze trafią do 85 gmin i 24 powiatów w całym regionie. [Dofinansowanie otrzymają trzy samorządy z terenu powiatu kamiennogórskiego. - dopisek red.]

fot. Stara Kopalnia Wałbrzych

16 kwietnia 2021 roku na facebook’u Starej Kopalni w Wałbrzychu nastąpi otwarcie wystawy Łukasza Karkoszki, którego dwie rzeźby można oglądać na zewnętrznym terenie instytucji. Podczas wystawy “Poszukiwani” artysta zaprezentuje rzeźby oraz prace malarskie wykonane w plastycznej glinie formowanej, barwionej i wypalanej w wysokiej temperaturze. Inspiracją dla artysty jest natura i człowiek.

fot. GDDKiA

GDDKiA przekazaała informaxcje o postępie prac przy budowie tuneli będących częscią drogi ekspresowej nr 3 pomiędzy Bolkowem a Kamienną Górą.

zalew Kamienna Góra

Wygrodzony został fragment brzegu zalewu w Kamiennej Górze. Barierki mają uniemożliwić dostęp do perkozów gnieżdżących się na zbiorniku.

policja Kamienna Góra

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo ciążyły na nim 3 aktywne zakazy sądowe prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Działaj Lokalnie 2021

fot. policja Kamienna Góra

Dwa dni temu ok. godziny 02:00 w nocy kamiennogórscy policjanci zostali powiadomieni o włączeniu się alarmu w jednym z niezamieszkałych domów na terenie gminy Kamienna Góra. W momencie przyjazdu patrolu na miejsce, włamywacze uciekli w stronę kompleksu leśnego.

MGOK Lubawka

Informacje o 25. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje na temat 26 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2018 roku

informacje o wydarzeniach zorganizowanych przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze podczas wakacji w 2018 roku.

WOŚP 2019

Informacje o 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim

informacje o Dniach Kamiennej Góry w 2019 roku

informacje o Dniach Kamiennej Góry w roku 2020

informacja o wielkiej orkiestrze wiątecznej pomocy w 2021 roku na terenie powiatu kamiennogórskiego

REKLAMA