aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. wp

Żeby wypełniać ankiety nie potrzebujemy posiadać żadnego doświadczenia. Nie musimy też wysyłać żadnego CV, żeby zacząć zarabianie na ankietach. Jedyne co musimy zrobić to zarejestrować się w serwisie, który oferuje wypełnianie ankiet. Jednak za co tak naprawdę płacą nam te serwisy. Odpowiedź jest prosta, firmy chcą zdobyć jak najwięcej informacji o swoich potencjalnych przyszłych klientach.

Preferencje
W ten sposób mogą zdobyć informacje na temat naszych preferencji, upodobań oraz nawyków zakupowych. Oczywiście takie informacje są cenne i dlatego zdobywamy za nie punkty, które możemy wymienić na realne pieniądze. Dzięki pozyskanym informacjom firmy mogą zaplanować wszystkie marketingowe działania. W ten sposób mogą dopasowywać dowolnie oferowane produkty oraz usługi. Wpływa to pozytywnie na funkcjonowanie firmy oraz wyniki jakie może osiągnąć.

Uwaga na niewypłacalne serwisy
Oczywiście możemy trafić także na serwisy, które nie wypłacają pieniędzy swoim użytkownikom oraz tworzą tak zwane blokady. Polega to na tym, że kiedy zbliżamy się do liczby punktów wystarczającej do wypłaty pieniędzy to przestajemy dostawać kolejne ankiety. W ten sposób nie możemy zebrać odpowiedniej liczby punktów do wypłaty, a nasze środki są zablokowane. Dlatego też trzeba uważać i dokładnie czytać opinie na temat serwisów, dla których chcemy wypełniać ankiety. Na rynku jest wielu oszustów, którzy chcą się łatwo dorobić kosztem innych ludzi.

Umowa
Jednocześnie nie mamy żadnego zatrudnienia, ponieważ nie podpisujemy żadnej umowy. Nie jest dostępna nawet umowa zlecenie oraz umowa o dzieło. Jednocześnie ma to swoje plusy, ponieważ za wypełnianie ankiet nie będziemy musieli zapłacić żadnego podatku. Wszystko co zarobimy jest kwotą wolną od podatków, której nie musimy zgłaszać do Urzędu Skarbowego. Nie wszystkie serwisy oferują jednak wypłatę pieniędzy, ponieważ czasami możemy otrzymać jedynie punkty, które następnie można wymienić na produkty ze sklepów. Takimi produktami są na przykład kupony do Media Markt lub Empiku. Jeżeli dokładnie przeczytamy regulamin to dowiemy się, że wypełnianie ankiet to tak naprawdę branie udziału w konkursie, w którym jako nagrodę otrzymujemy wynagrodzenie.

Wypełnianie ankiet to naprawdę fajna alternatywa dla osób, które chcą dorobić do swojej pensji, jednak gdzie szukać zaufanych serwisów? Naprzeciw nam wychodzi strona http://www.pomyslnazarobek.pl/zarabianie-na-wypelnianiu-ankiet/ , która opisuje jak to robić i pokazuje serwisy, którym można zaufać! Wejdź i zacznij zarabiać swoje dodatkowe pieniądze w naprawdę banalny sposób!

 

REKLAMA