aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

fot. lh

Ubytki w zębach nie są niczym estetycznym. Ponadto również jest to element bardzo niekorzystnie wpływający na zdrowie człowieka oraz jego samopoczucie. Ubytki w zębach mogą być wynikiem różnego rodzaju czynników. Czasem jest to zaniedbanie, czasem zła dieta, a czasem nie jest to zależne od danej osoby. Aby móc zadbać o piękny uśmiech, należy owe ubytki uzupełnić. Można to zrobić na wiele różnych sposobów. Można wykonać częściową protezkę, ale sposobem najbardziej popularnym współcześnie jest implantologia. Zębowe implanty można wykonać w wielu gabinetach, aczkolwiek istotne jest to, aby było to zrobione naprawdę profesjonalnie. Tym samym warto jest zwrócić uwagę na gabinet stomatologiczny o nazwie Dentonica. Ma on swoją siedzibę w Wołowie, aczkolwiek jego klienci przybywają doń z bardzo różnych miejsc.

 

Zespół profesjonalistów

Gabinet stomatologiczny Dentonica jest miejscem stworzonym z pasji. Najnowsza technologia, wysokie kwalifikacje jak również i doświadczony, zaangażowany personel są gwarancją powodzenia. Hasłem przewodnim w prowadzonej działalności jest "praca z ludźmi i dla ludzi". To sprawdza się w praktyce. Dentonica to nie tylko sami stomatolodzy, ale także higienistki, asystentki, rejestratorki medyczne czy też techniczki dentystyczne. Cały zespół dba o to, aby pacjenci czuli się tu komfortowo i byli zadowoleni z obsługi. Jeśli chodzi o zakres przedmiotowy oferty owego gabinetu, to należy wskazać na następujące składniki:

- chirurgia,

- implantologia,

- leczenie kanałowe,

- diagnostyka rtg,

- periodentologia,

- ortodoncja,

- protetyka,

- protetyka w 12 godzin,

- stomatologia dziecięca,

- stomatologia zachowawcza,

- wybielanie zębów.

Zakres świadczonych usług jest zatem bardzo szeroki, a wszystkie one spełniają najwyższe normy jakościowe. Tym samym ów gabinet stomatologiczny cieszy się coraz większym powodzeniem.

Implantologia

Na szczególne wyróżnienie zasługuje na pewno implantologia. Jest to dział stomatologii, który obecnie cieszy się sporym powodzeniem. W tejże materii stosowane są nowoczesne materiały takie jak cerkon oraz tytan jak również najnowocześniejsze urządzenia. Zanim pacjent będzie zakwalifikowany do wykonania implantów, musi być poddany szeregowi badań. To pozwoli mieć pewność, że nie ma żadnych przeciwwskazań jak również pozwala dobrać odpowiednie techniki działań. Gabinet dysponuje specjalnym urządzeniem radiologicznym, które daje możliwość wykonania zdjęć warstwowych. Zabieg wszczepienia implantów jest bezbolesny i wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Specjalistyczny skaner pozwala także na zeskanowanie całej jamy ustnej pacjenta. Tym samym zabieg jest w pełni bezpieczny.

 

Każda osoba mająca problemy z występującymi brakami w uzębieniu powinna zastanowić się nad tym, aby skorzystać z rozwiązania jakim są implanty zębów. Wołów i działająca tam Dentonica to idealne miejsce na to, aby znacząco poprawić sobie uśmiech i zadbać i higienę jamy ustnej. To istotny aspekt zwłaszcza, że brak owej higieny może mieć niekorzystny wpływ na całokształt zdrowia człowieka.

 

REKLAMA