aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

jaki prezent kupic nauczycielowi na koniec roku kilka rad

Ukończenie szkoły, dzień nauczyciela czy koniec kolejnego semestru to świetne okazje do tego, by wyrazić wdzięczność pedagogom za ich trud i zaangażowanie włożone w Twoją edukację. Głowisz się nad tym, jaki prezent kupić swojemu ulubionemu nauczycielowi? Poniższy artykuł pomoże Ci w wyborze odpowiedniego upominku dla Twojego belfra.

Co wręczyć pedagogowi?

Nauczyciele to osoby, które mają duży wpływ na rozwój indywidualnych umiejętności i zdobywanie wiedzy. Częstokroć inspirują, wskazując ścieżkę, którą powinno się zmierzać w życiu – wychowują, odkrywają w uczniach talenty i zachęcają do inwestowania w zainteresowania. Warto zatem odpowiednio się im odwdzięczyć, kiedy nadarza się do tego doskonała okazja – taka jak np. dzień nauczyciela. Typowym i bardzo popularnym prezentem są zazwyczaj okazałe kwiaty lub ulubione słodycze. Jeśli jednak masz ochotę wywołać na twarzy swojego pedagoga szczery, radosny uśmiech, postaw na oryginalny i osobisty prezent. Co się sprawdzi?

prezent spersonalizowany

Prezent spersonalizowany

Najlepszym wyborem będzie prezent osobisty, wyrażający szacunek i wdzięczność, mogący wręcz wzruszyć Twojego ulubionego nauczyciela. Świetnym pomysłem na upominek jest kubek zawierający treść, którą sam możesz dowolnie edytować – może to być jego ulubiony cytat z książki, powiedzonko, z którego słynął podczas zajęć albo pamiątkowe zdjęcie klasowe (lub osobiste), wydrukowane na kubku. Zasada jest prosta – musisz włożyć w edycję przedmiotu serce i sam zdecydować, co sprawi, że belfer, korzystając z niego, za każdym razem przywoła do siebie ciepłe wspomnienia związane z Tobą i Twoją klasą.

Świetnie sprawdzi się również elegancki zestaw zawierający pióro, portfel i breloczek. Etui wykonane z ekoskóry możesz ozdobić spersonalizowanym grawerem (wykonanym za pomocą najnowocześniejszej laserowej techniki) upamiętniającym szczęśliwą datę ukończenia szkoły lub osobistymi życzeniami.

Wśród innych, w pełni edytowalnych upominków, znajdziesz między innymi koszulki, gustowne zapalniczki, praktyczny mutlitool, kalendarz, notatnik, słój z życzeniami, skarbonkę oraz piękną szkatułkę na cenne drobiazgi. Wybór należy do Ciebie. Wszystkie te wyjątkowe przedmioty znajdziesz na stronach mygiftdna.pl lub mojeprezenty.pl.

Podaruj wspomnienie

Innym sposobem okazania wdzięczności i stworzenia pięknych wspomnień jest podarowanie prezentu, który opiera się na doświadczaniu emocji i uczuć. Wyobraź sobie, jak Twój ukochany nauczyciel skacze ze spadochronu, a cała klasa czeka na niego na ziemi, obdarowując go po wylądowaniu kwiatami. Tego typu podziękowanie nie każdemu może się spodobać, ale jeśli masz pewność, że belfer jest odważnym człowiekiem, lubi wyzwania i drobinę szaleństwa – nie wahaj się ani chwili!

Podobnie, możesz podarować mu voucher na przejazd luksusowym samochodem po torze wyścigowym lub pakiet rozluźniających masaży. Musisz sam zdecydować, jakiego rodzaju prezent będzie najodpowiedniejszy dla niego i tym samym sprawi mu ogromną radość. Jeśli masz wątpliwości, nie krępuj się – poproś o radę jego bliskich lub innych nauczycieli.

Wychowawcy i nauczyciele to z pewnością osoby, które zasługują na okazanie wdzięczności za trud włożony w edukację kolejnych pokoleń.

 

REKLAMA