Print
fot. lh

Zabiegi z wykorzystaniem lasera to obecnie najlepsza opcja ze wszystkich związanych z depilacją, a dodatkowo mogą z niej korzystać zarówno panie, jak i panowie. Poznaj zalety tej metody i sprawdź, czy depilacja laserowa sprawdzi się w twoim przypadku.

 

  1. Co daje odpowiednio przeprowadzona depilacja?
  2. Zalety depilacji laserowej
  3. Na czym polega zabieg depilacji z wykorzystaniem lasera?

Zamiast więc co kilka dni męczyć się z tradycyjnymi sposobami depilacji, postaw na nowoczesne rozwiązanie i na długi czas zapomnij o włoskach w niechcianych miejscach.

Co daje odpowiednio przeprowadzona depilacja?

Piękna i gładka skóra bez podrażnień? Dzięki depilacji laserem jest to jak najbardziej możliwe. Wybierając jednak klinikę, w której skorzystasz z takiej usługi pamiętaj, aby najpierw sprawdzić opinie klientów. Ważne jest również to, czy firma korzysta z nowoczesnego i bezpiecznego dla zdrowia sprzętu. Usługi realizowane przez klinikę ProClinic świadczone są przy użyciu specjalnego lasera diodowego LightSheer® DUET™ HIGH SPEED. Dzięki temu możesz w krótkim czasie pozbyć się niechcianych włosów, a dodatkowo sam zabieg nie wiąże się z żadnymi niedogodnościami.

Zalety depilacji laserowej

Za wyborem tego rodzaju depilacji przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim jest ona skuteczna i trwała. Już po jednym zabiegu będziesz mógł zaobserwować efekty, które na pewno spełnią twoje oczekiwania. Podczas całkowicie bezbolesnej depilacji laserowej dochodzi do trwałego usunięcia cebulek włosów.

Na czym polega zabieg depilacji z wykorzystaniem lasera?

W związku z tym, że podczas jednego zabiegu wiązka lasera dociera do około 20% włosów, największe efekty przynosi skorzystanie z pakietu usług. Tylko wtedy będziesz mógł cieszyć się całkowitą redukcją owłosienia we wskazanych miejscach. Jednocześnie jeżeli skorzystasz z oferty Depilacja Laserowa - ProClinic Wrocław, zabieg będzie w pełni bezpieczny i zostanie przeprowadzony przez najlepszych specjalistów. Jakość i niezawodność stosowanego tu sprzętu potwierdzona została specjalnym certyfikatem, a zdjęcia przedstawiające przykładowe efekty zabiegów znajdziesz na stronie kliniki.

Koszt depilacji zależy przede wszystkim od ilości wykupionych zabiegów oraz miejsca, w którym chcesz ją przeprowadzić. Najlepiej więc skontaktuj się z pracownikiem kliniki estetycznej, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu i zapytaj o szczegóły oferty. W celu prawidłowego przygotowania się do zabiegu powinieneś na kilka tygodni zrezygnować z depilacji woskiem i depilatora, a zamiast tego korzystać ze zwykłej maszynki.

undefined