aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Fizjoterapia Kamienna Góra

Fala uderzeniowa – nowoczesny i skuteczny sposób na ból.
Cierpisz na ból barku, łokcia, nadgarstka, biodra, kolana, ostrogi piętowej, halluxa – najlepsze rozwiązanie FALA UDERZENIOWA precyzyjnie trafia w ból – więcej

TERAZ W WIOSENNEJ PROMOCJI - 20%

Źródło: pixabay.com

Żele dla biegaczy cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli nie masz czasu na spożycie przedtreningowego posiłku, albo po prostu po jego spożyciu czujesz się ociężały w trakcie treningu - powinieneś wypróbować żele do biegania. To produkt, który podbił serca wielu sportowców, szczególnie tych, którzy upatrzyli sobie sporty wytrzymałościowe w postaci np. triathlonu. W trakcie wyczerpujących treningów chętnie sięgają po żele sportowe. Dlaczego tak bardzo je cenią? Na czym polega fenomen tych wyrobów? O tym poniżej!

fot. lh

Prowadzenie własnej firmy wymaga skupienia się na kwestiach formalnych. Wszystko musi być bowiem udokumentowane: każdy zakup i każda usługa. Zapewnienie płynności finansowej firmy może jednak być trudne, gdy klienci nie płaca za zrealizowane zadania. W takim wypadku warto skorzystać z usług firmy specjalizującej się w opłacaniu faktur wystawionych z opóźnionym terminem płatności. Jak działają takie organizacje?

fot. wp

Rynek nieruchomości pełen jest nieustannych zmian – podlegają im nie tylko trendy, lecz także oczekiwania konsumentów. Popularnością zaczynają cieszyć się zupełnie nowe, niezgłębiane wcześniej rozwiązania. Jednym z nich są obecnie aparthotele. Czym różnią się one od hoteli?

fot. wp

Zakup mieszkania na rynku pierwotnym może wiązać się z różnymi, nieoczekiwanymi trudnościami. Kupujący bardzo często zastanawiają się, jak długo będą musieli poczekać na odbiór kluczy do wymarzonego mieszkania. Od czego zależy czas oczekiwania na przekazanie nieruchomości oraz jakich terminów należy się spodziewać?

Oferta pracy - KOSZTORYSANT BUDOWLANY

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko –
KOSZTORYSANT BUDOWLANY

fot. wpPlanując budowę domu w miejscu, gdzie nie ma przyłączonej kanalizacji, trzeba pomyśleć o bezodpływowym zbiorniku na nieczystości, jakim jest szambo. Ważnym aspektem branym pod uwagę przy parametrach szamba jest określenie terenu, na którym taki zbiornik ma zostać postawiony oraz jego pojemność. Odpowiednie dostosowanie pojemności szamba bardzo mocno wpłynie na obniżenie kosztów opróżniania zbiornika, a także spowoduje, że będzie to mniej problemowe.

smSpółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. w Kamiennej Górze jako zarządca nieruchomości ogłasza o wszczęciu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Inspektor ds. technicznych.

dcrDolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. Kamienna Góra ul. Janusza Korczaka 1zatrudni:
starszego inspektora BHP

fot. AS Krzeszów

Kolonia w Rewalu "Aktywne wakacje 2021" OŚRODEK WCZASOWO-KOLONIJNY TASARZ w Rewalu, Dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat (podział na grupy według wieku uczestników).

REKLAMA