aktualne informacje z powiatu kamiennogórskiego

Źródło: pixabay.com

Pożyczki pozabankowe, chociaż przez pewien czas kojarzyły się raczej ze złą prasą, z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego: w naszym życiu jest przecież wiele sytuacji, w których potrzebujemy pieniędzy: z powodu niespodziewanego wydarzenia, choroby czy wypadku, ale też z powodów czysto przyziemnych, jak remont kuchni, wyjazd na wakacje czy konieczność naprawy samochodu. Nie na wszystko jesteśmy w stanie się przygotować, ale w sytuacjach podbramkowych z pomocą przychodzą nam właśnie pożyczki. Sprawdź rodzaje pożyczek i przekonaj się, która z nich najbardziej ci odpowiada.

1. Rodzaje pożyczek: na którą warto się zdecydować?

2. Pożyczki pozabankowe: co warto wiedzieć?

rodzina 200 1Drodzy pacjenci NZOZ Rodzina,
Jak wiecie obecnie szczepionki przeciw grypie są bardzo trudno dostępne. Jako przychodnia zamówiliśmy o około 15% więcej preparatu niż rok temu (zamówienie składaliśmy jeszcze w zeszłym roku). W poprzednich latach szczepionka była u nas w okolicach połowy września. W tym roku jest inaczej.

dcr

Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. zatrudni
- KSIĘGOWĄ / KSIĘGOWEGO
- pracownika do działu zamówień publicznych

canal

Takiej promocji jeszcze nie było!!!
POLECAJ I ZARABIAJ WE WRZEŚNIU

fot. lh

Ponad 30 milionów Polaków regularnie korzysta z internetu, a 97% z nich używa wyszukiwarki Google. Dla firm internet stał się jednym z najważniejszych kanałów promocji, czego dowodzą coroczne wzrosty wydatków na kampanie w internecie. Marketing online daje szereg możliwości, pozwalających za stosunkowo niewielkie pieniądze docierać do potencjalnych odbiorców usług lub produktów. Od lat jedną z najpopularniejszych metod jest SEO, a w przypadku wrocławskich firm, szczególnym powodzeniem cieszy się pozycjonowanie lokalne.

fot. wp

Korzystanie z gotowych wzorów CV to łatwy sposób na szybkie stworzenie profesjonalnie prezentującego się CV. Dowiedz się, co zyskujesz korzystając z kreatora CV online.

fot. wp

Motyw florystyczny od lat nie wychodzi z mody i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. To fantastyczna opcja dla tych, którzy stawiają na ponadczasową klasykę. Kwiaty przepięknie wpasują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrze, więc wszystko zależy od indywidualnych upodobań.Motyw florystyczny od lat nie wychodzi z mody i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. To fantastyczna opcja dla tych, którzy stawiają na ponadczasową klasykę. Kwiaty przepięknie wpasują się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrze, więc wszystko zależy od indywidualnych upodobań.

sanikomPrezes Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sanikom sp. z o.o. Ogłasza nabór na wolne stanowiska:
- SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA (wymiar czasu pracy: 1 etat)
- SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH (wymiar czasu pracy: 1 etat)

fot. wp

Budowa domu wiąże się nie tylko z prawidłowym postawieniem budynku. Istotną rolę pełnią prace związane z zabezpieczeniem budynku przed czynnikami zewnętrznymi. Systemy zabezpieczające powinny być dostosowane do warunków terenowych. Często spotykanym problemem jest zawilgocenie budynku. Dotyczy to głównie części domu znajdujących się w gruncie. Dlatego niezbędnym elementem jest zabezpieczenie domu przed zbieraniem się wód gruntowych. W tym celu wykonuje się drenaż opaskowy. Poniżej przedstawiono czym jest i jak wykonać drenaż opaskowy.

fot. wp

Wspieranie rodzimej gospodarki jest coraz popularniejszym trendem. Nastawienie przede wszystkim na produkty krajowe pochodzi między innymi z Niemiec, czy Francji, gdzie mieszkańcy tych krajów wspierają na przykład przemysł samochodowy. Wybór niemieckiego lub francuskiego auta jest dość łatwym zadaniem. Jednak sytuacja z zegarkami wydaje się trudniejsza. Można powiedzieć, że najłatwiejsze zadanie mają Szwajcarzy, ponieważ większość cenionych na rynku manufaktur czasomierzy pochodzi z tego niewielkiego kraju. Jednak w historii państwa zegarków i czekolady swój wkład mieli również Polacy. Co więcej, Polska ma również rodzime marki.

REKLAMA